Zápis nových členov - jeseň 2022

 

Vážení záujemcovia o zápis do nášho klubu na jeseň 2022!

V tomto školskom roku otvárame pre Vás zápis v rámci štyroch tréningových skupín. Veríme, že každý nájde pre svoje dieťa to "pravé orechové". Začíname od utorka 13.09.2022, dovtedy Vám odporúčame rezervovať si miesto v predstihu - zanechajte nám správu v nižšie uvedenom formulári. Informácie tak dostanete mailom medzi prvými. 

V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj mailom na info@juventa-ba.sk alebo telefonicky na 0915 714 821 (Erika Šimonová) príp. 0907 558 821 (Janka Iváková). 

 

Moderná gymnastika a tanec - nábor najmenších prípraviek:
  • MINI - 1 tréningová hodina týždenne
  • MIDI - 2 tréningové hodiny týždenne

 

*Zaradenie do konkrétnej tréningovej skupiny Vám na základe skúšobnej hodiny odporučia trénerky.

**V prípade, ak máte staršie dieťa, ako sú uvedené ročníky a máte záujem o gymnastiku, napíšte nám túto skutočnosť do textu a preberieme možnosť zápisu na základe predošlých športových skúseností individuálne. Ďakujeme!

 

 
Tanečná príprava jazz & modern - zápis tanečníkov do kategórie detí a juniorov:
  • DVK - 2 tréningové hodiny týždenne
  • JVK - 2 tréningové hodiny týždenne

 

Zaradenie do kategórie detí a juniorov prebieha na základe veku dieťaťa (deti do 11 rokov, juniori od 11 rokov). Predošlé tanečné skúsenosti sú viac než vítané, avšak nie sú podmienkou! Jesenný kurz končí vystúpením na slávnostnom galaprograme v decembri. Po absolvovaní kurzu majú tanečníci v prípade záujmu možnosť pokračovať od januára aj v súťažnej forme tanca - tanečné štýly show dance, jazz, modern & contemporary.

Kontaktujte nás